DJ Marko bol fakt výýýýborný, mali sme ho teraz v septembri. Veľa hostí nám ho chválilo a my sme boli tiež veľmi spokojní. Dopredu sme dohodli všetko, čo sme potrebovali, hral veľmi dobre, aj naše, aj na želanie, kolá mali hlavu a pätu, vedel všetko pekne prepojiť, sledoval publikum, ako reaguje na to, čo hrá, a tomu prispôsoboval výber pesničiek. Veľmi pohotový a pohodový emoticon Nemali sme starejšieho a on nám odmoderoval úvod a ďalšie aktivitky, čo bolo super, lebo na seba nestrhával všetku pozornosť, ale veľmi príjemne podčiarkoval nás mladomanželov a celú udalosť. Pôsobil ako úplne prirodzená súčasť. Hral, kým sme vládali tancovať, a my sme maximálne vďační, že vďaka nemu sa zabávali všetky ročníky a vytvoril super atmosféru. Určite odporúčam, ani na chvíľu sme neľutovali

Dominika a Jozef

21.9.2019

Chcem sa ti za nás všetkých ešte raz poďakovať, že si k nám prišiel hrať, bolo to skvelé. Počula som viacero recenzií že sme mali výborného DJ, v porovnaní s minuloročnými jednoznačne vedieš. Aj sám si si určite všimol že sa stále tancovalo a ľudia boli spokojní. A tak ako sa na parkete rozbíjalo naše vedenie a vážení pedagógovia som teda ešte nevidela. Nech sa ti aj naďalej darí, ďakujeme.

Sme nesmierne radi, že si bol súčasťou našej svadby a vytvoril si nám úžasnú atmosféru, na tú najlepšiu zábavu ! Si veľmi šikovný a profesionálny mladý človek, ktorý dokázal zabaviť a roztancovať všetky vekové kategórie od malých detičiek až po ľudí v najlepšom veku ! Myslím, že najväčšou pochvalou/uznaním by pre teba mohlo byť to, že u nás na svadbe bolo pár ľudí, ktorí DJov veľmi neuznávajú, ale po našej svadbe zmenili názor, pýtali sa ako sa voláš a z kadiaľ si. Ešte raz ti ĎAKUJEME ZA VŠETKO !!!

Ahoj, ja by som sa ti ešte raz chcela veľmi pekne poďakovať za všetku tvoju prácu, ochotu a prístup aj pri správaní mojich spolužiakov. Fakt to bolo všetko perfektné, aj si nám všetkým zahral podľa chuti, všetci sme sa zabavili tiež ďakujem, že si tam s nami tak dlho zostal. Som veľmi vďačná.

"Aj my ďakujeme veľmi pekne. Všetci ťa chválili. Urobil si nám riadnu zábavu. Keď budem o niekom vedieť, čo bude zháňať DJ-ja, určite ťa odporúčim."

"DJ MARKA sme mali na oslave jubilea a boli sme s ním maximálne spokojní. Hostia sa bavili. Všetko bolo super. Takže DJ MARKA určite odporúčam Jana"

"Dobrý deň, raz som sa dostala na párty,kde si hral bolo to TOP ! Na vašu stránku som pozvala svojich známich,aby vedeli že ste talentovaný. Prajem pekný den"

"Ešte raz ďakujeme krásne za svadbu, vizitku si hneď na izbe niekto ukradol, ale všimol som si, že si ju aj fotili."

"Ahoj Marko,
Ďakujeme za prianie aj za tvoju profesionálne odvedenú prácu! Boli sme veľmi spokojní. Aj tie svetla sa nám páčili, pekne dotvorili atmosféru.
Maj sa pekne a nech sa ti dari!"