top of page

RODINNÉ OSLAVY

KAŽDÝ MOMENT SPREVÁDZANÝ
DOBROU HUDBOU

Oslávte jubileum Vašich rodičov, prarodičov, manželov, manželiek, detičiek. Je to veľký dôvod na stretnutie rodiny, blízkych priateľov a známych.

Čas na party

CO2 Kanón

Vaša Tajná Zbraň na Párty

Dokáže efektívne ochladiť priestor až o 20°C. Vytvára pôsobivý oblak dymu, ideálny pre vytvorenie nezabudnuteľnej atmosféry, ktorá oživí každú oslavu.

Unikátny efekt, na ktorý budú hostia ešte dlho spomínať.

photo-peterstas-1172.jpg

Fotobudka

Fotobúdka poskytuje jedinečný zážitok, keďže je vybavená zabudovaným fotoaparátom, ktorý nielenže vás profesionálne odfotí, ale aj vytlačí kvalitné fotografie behom niekoľkých sekúnd. Táto zábavná atrakcia je ideálna na svadby.

 

Súčasťou fotobúdky je aj tematická fotostena, ktorú si môžete vybrať podľa vlastných predstáv, a široká škála zábavných rekvizít pre fotenie. Ponúkame rôznorodý výber - od štýlových okuliarov, čeleniek, klobúkov, masiek, až po vtipné tabuľky a plyšové zvieratká, v ktorých si nájde to svoje naozaj každý.

 

Naša fotobúdka zaručuje bezproblémový chod vďaka skúsenému fotobúdičkarovi, ktorý je prítomný počas celého prenájmu. Okrem technickej podpory sa stará o to, aby bola atmosféra uvoľnená a fotky vtipné a originálne. Jeho prítomnosť zaručuje, že každá fotografia bude jedinečnou a zábavnou spomienkou na váš špeciálny deň.

V prípade záujmu o rezerváciu sa ozvite tu ↓

Výborne! Vaša správa bola odoslaná

Nasledujúca komunikácia bude priebiehať cez e.mail

bottom of page