top of page

STUŽKOVÁ

KAŽDÝ MOMENT SPREVÁDZANÝDOBROU HUDBOU

Zelená stužka nádeje je nádej pre profesorov, že Vás vedomosťami pripravili na život. Je to nádej pre vás, že život máte vo vlastných rukách. A je to nádej pre rodičov, že sa postavíte na vlastné nohy a oni z vás budú mať radosť.

Otvárajú sa brány do dospelosti máte stužkovú...

DSC_0676.jpg

V neposlednom rade, treba sa im za všetko poďakovať vašou stužkou slávnosťou. Ja ako DJ budem s vami spolupracovať na výbere piesní, na programe, osobne sa dohodneme na detailoch. Spoločne urobíme slávnosť, na ktorú budú vaši rodičia a profesori spomínať so slzami v očiach.

DEKORAČNÉ NASVIETENIE

CO2 Kanón

Vaša Tajná Zbraň na Párty

Dokáže efektívne ochladiť priestor až o 20°C. Vytvára pôsobivý oblak dymu, ideálny pre vytvorenie nezabudnuteľnej atmosféry, ktorá oživí každú oslavu.

Unikátny efekt, na ktorý budú hostia ešte dlho spomínať.

photo-peterstas-1172.jpg

Fotobudka

Fotobúdka poskytuje jedinečný zážitok, keďže je vybavená zabudovaným fotoaparátom, ktorý nielenže vás profesionálne odfotí, ale aj vytlačí kvalitné fotografie behom niekoľkých sekúnd. Táto zábavná atrakcia je ideálna na svadby.

 

Súčasťou fotobúdky je aj tematická fotostena, ktorú si môžete vybrať podľa vlastných predstáv, a široká škála zábavných rekvizít pre fotenie. Ponúkame rôznorodý výber - od štýlových okuliarov, čeleniek, klobúkov, masiek, až po vtipné tabuľky a plyšové zvieratká, v ktorých si nájde to svoje naozaj každý.

 

Naša fotobúdka zaručuje bezproblémový chod vďaka skúsenému fotobúdičkarovi, ktorý je prítomný počas celého prenájmu. Okrem technickej podpory sa stará o to, aby bola atmosféra uvoľnená a fotky vtipné a originálne. Jeho prítomnosť zaručuje, že každá fotografia bude jedinečným a zábavným spomienkou na váš špeciálny deň.

V prípade záujmu o rezerváciu sa ozvite tu ↓

Výborne! Vaša správa bola odoslaná

Nasledujúca komunikácia bude priebiehať cez e.mail

bottom of page