top of page

SVADBA

TANCOM AŽ DO RÁNA BIELEHO

Váš svadobný deň sa začína už skoro ráno, a to prípravami na túto dôležitú udalosť vo Vašom spoločnom živote. Hodiny ubiehajú rýchlejšie ako inokedy a Vy sa ani nenazdáte a vyslovíte svoje „ÁNO“ najdôležitejšiemu človeku, ktorý je hneď vedľa Vás. Za Vami stoja rozcítení rodičia, babičky, dedkovia, roztopašné deťúrence, súrodenci, bratranci, sesternice, priatelia a známi. Presuniete sa do krásne vyzdobenej sály, o ktorej nasvietenie, sa postarám ja osobne, aby tá romantika a nádhera bola čo najdokonalejšia. Na stoloch rozvoniava chutné jedlo, v pozadí hrá melódia. Parket je pripravený na zábavu...

Zuzka & Robo 546bw.jpg

Zábava sa otvára Vaším novomanželským spoločným tancom. Zvoliť si môžete pomalú alebo rýchlu pieseň, hlavné je, aby to bola práve tá „Vaša“. Mojím cieľom je z novomanželského tanca urobiť pre Vás nezabudnuteľný zážitok, kedy svojimi prvými tanečnými krokmi odštartujete Vašu spoločnú cestu životom. Obohatiť atmosféru Vášho prvého tanca môžeme plazivým dymom, pri ktorom sa budete cítiť ako v oblakoch. Ohňostroj, samozrejme, prispôsobím pesničke a odpálim v najlepší moment. Pokiaľ by ste potrebovali, s výberom hudby Vám taktiež, viem poradiť. Po novomanželskom tanci nasleduje rodičovský tanec. Parket je oficiálne otvorený, nasledujú tanečné kolá pre všetkých hostí. Hudbu prispôsobím podľa vekovej kategórii, od detí až po seniorov. Prestávky vyplním rôznymi svadobnými hrami.

Tatiana a Adam 809.jpg

Svadobné hry

Ako súčasť moderovania

Tanečný Battle

Na svadobnej hre "Dance Battle" sa všetci hostia rozdelia do tanečných tímov - ženy reprezentujú nevestu, muži ženícha. Tancovať budú v súťaživom duchu, aby sa pokúsili vytvoriť čo najlepšiu atmosféru. Po ich výkone sa vyhodnotí, ktorá strana prezentovala originálnejší a lepší tanečný výkon.

Alko Štafeta

Na svadbách si občas aj zašportujeme. Mladomanželia si zvolia ľudí do svojho teamu. Pripravíme im ich obľúbený alkohol, poriadnu dynamickú hudbu a môžeme ísť na to. Športu zdar.

pivo

Kto vypije rýchlejšie pivo

Vášniví pivkári sa zapájú do súťaže o to, kto dokáže vypiť pivo v stoji,čo najrýchlejšie. Účastníci sa v tomto neformálnom súboji snažia o rýchlostný rekord v pití piva, čím prispievajú k uvoľnenej atmosfére.

Tatiana a Adam 809.jpg

Topánkový kvíz

Ide o kvíz pre ženícha a nevestu. Vopred dohodnutá osoba, môže to byť starejší, moderátor alebo dj sa pýta pripravené otázky. Mladomanželia sú opretí o seba chrbtami a na otázky odpovedajú zdvihnutím jednej z topánok. Každý z nich v ruke drží jednu svoju a jednu topánku svojej polovičky. Pokiaľ je odpoveďou nevesta, zdvíhajú nevestinu topánku a pokiaľ ženích, zdvíhajú obe topánky. Ich odpovede závisia od položených otázok.

Moderovanie

Nemáte starejšieho na Váš svadobný deň ? Odmoderujem Vám svadbu. Moje moderovanie začína od Vášho príchodu pred sálu, pokračuje privítaním hostí, rozbíjaním taniera, prípitkom, svadobnou polievkou, hadzaním kytice, krajaním torty, davaním dole podväzku. Dohodneme sa na svadobných hrách pre Vašich hostí, tým vyplníme prestávky medzi tanečnými kolami. Zakončíme program začepčením a vykrúcankou (Rosou). Priebeh Vašej svadby naplánujeme na osobnom stretnutí a prispôsobíme Vašim požiadavkám.

Tanec v oblakoch

Chcete, aby bol váš prvý tanec naozaj nezabudnuteľný ? Ponúkam vám možnosť zatancovať si na “obláčikoch”. Rád pridám pôsobivé ohňostrojové fontány. Tieto fontány sú úplne bezpečné a nehorľavé, takže nemusíte mať žiadne obavy o svoje svadobné šaty, interiér reštaurácie, ani o pohodlie vašich hostí. Vo videu si môžete pozrieť, ako tento efekt dokáže premeniť prvý tanec na nezabudnuteľný zážitok, ktorý bude hovoriť za všetko.

Lucia & Miroslav (1636 of 1798).jpg

Iskry

Rád pridám ku Vášmu tancu v oblakoch pôsobivé ohňostrojové fontány. Tieto fontány sú úplne bezpečné a nehorľavé, takže nemusíte mať žiadne obavy o svoje svadobné šaty, interiér reštaurácie, ani o pohodlie vašich hostí. Vo videu si môžete pozrieť, ako tento efekt dokáže premeniť prvý tanec na nezabudnuteľný zážitok, ktorý bude hovoriť za všetko.

Zuzka & Robo 546bw.jpg

Ozvučenie obradu

Ponúkame ozvučenie svadobných obradov v netypických miestach, ako sú napríklad hotelové priestory, príroda alebo iné zaujímavé lokality. Pri príchode hostí, pol hodinu pred začiatkom obradu, ich privítam príjemnou hudbou. Počas obradu zaznejú dôležité piesne pri kľúčových momentoch - príchode nevesty a ženícha, podpisovaní svadobných dokumentov a pri odchode hostí z obradu.

 

Okrem širokého výberu piesní, ktoré máme k dispozícii, ponúkame možnosť výberu vlastných skladieb podľa Vašich predstáv. Zabezpečujeme tiež kvalitné ozvučenie hovoreného slova, aby boli všetky dôležité momenty počuť nielen pre Vás, ale aj pre Vašich hostí.

 

Moje služby zahŕňajú modernú bezdrôtovú techniku, takže pre realizáciu ozvučenia nie je potrebný prístup k elektrine. Týmto vám umožňujem flexibilné a bezproblémové ozvučenie vášho svadobného obradu kdekoľvek.

Tatiana a Adam 191.jpg

CO2 Kanón

Vaša Tajná Zbraň na Párty

Dokáže efektívne ochladiť priestor až o 20°C. Vytvára pôsobivý oblak dymu, ideálny pre vytvorenie nezabudnuteľnej atmosféry, ktorá oživí každú oslavu.

Unikátny efekt, na ktorý budú hostia ešte dlho spomínať.

photo-peterstas-1172.jpg

Fotobudka

Fotobúdka poskytuje jedinečný zážitok, keďže je vybavená zabudovaným fotoaparátom, ktorý nielenže vás profesionálne odfotí, ale aj vytlačí kvalitné fotografie behom niekoľkých sekúnd. Táto zábavná atrakcia je ideálna na svadby.

 

Súčasťou fotobúdky je aj tematická fotostena, ktorú si môžete vybrať podľa vlastných predstáv, a široká škála zábavných rekvizít pre fotenie. Ponúkame rôznorodý výber - od štýlových okuliarov, čeleniek, klobúkov, masiek, až po vtipné tabuľky a plyšové zvieratká, v ktorých si nájde to svoje naozaj každý.

 

Naša fotobúdka zaručuje bezproblémový chod vďaka skúsenému fotobúdičkarovi, ktorý je prítomný počas celého prenájmu. Okrem technickej podpory sa stará o to, aby bola atmosféra uvoľnená a fotky vtipné a originálne. Jeho prítomnosť zaručuje, že každá fotografia bude jedinečnou a zábavnou spomienkou na váš špeciálny deň.

DEKORAČNÉ NASVIETENIE

Vyvrcholením svadobnej hostiny býva začepčenie, kedy nevesta odovzdá svoj vienok a stáva sa z nej žena. Po polnočnom prezlečení sa do šiat nasleduje tzv. “vykrúcanka”. V tejto chvíli svadobní hostia postupne tancujú len s nevestou, alebo aj so ženíchom. Po skončení všetkých formálnych záležitosti, nasleduje voľná zábava až do skorého rána.

SVADOBNÉ MODEROVANIE

ATMOSFÉRA SVADBY

V prípade záujmu o rezerváciu sa ozvite tu ↓

Výborne! Vaša správa bola odoslaná

Nasledujúca komunikácia bude priebiehať cez e.mail

bottom of page