Váš svadobný deň sa začína už skoro ráno, a to prípravami na túto dôležitú udalosť vo Vašom spoločnom živote. Hodiny ubiehajú rýchlejšie ako inokedy a Vy sa ani nenazdáte a vyslovíte svoje „ÁNO“ najdôležitejšiemu človeku, ktorý je hneď vedľa Vás. Za Vami stoja rozcítení rodičia, babičky, dedkovia, roztopašné deťúrence, súrodenci, bratranci, sesternice, priatelia a známi. Presuniete sa do krásne vyzdobenej sály, o ktorej nasvietenie, sa postarám ja osobne, aby tá romantika a nádhera bola čo najdokonalejšia. Na stoloch rozvoniava chutné jedlo, v pozadí hrá melódia. Parket je pripravený na zábavu...

Zábava sa otvára Vaším novomanželským spoločným tancom. Zvoliť si môžete pomalú alebo rýchlu pieseň, hlavné je, aby to bola práve tá „Vaša“. Mojím cieľom je z novomanželského tanca urobiť pre Vás nezabudnuteľný zážitok, kedy svojimi prvými tanečnými krokmi odštartujete Vašu spoločnú cestu životom. Obohatiť atmosféru Vášho prvého tanca môžeme plazivým dymom, pri ktorom sa budete cítiť ako v oblakoch. Ohňostroj, samozrejme, prispôsobím pesničke a odpálim v najlepší moment. Pokiaľ by ste potrebovali, s výberom hudby Vám taktiež, viem poradiť. Po novomanželskom tanci nasleduje rodičovský tanec. Parket je oficiálne otvorený, nasledujú tanečné kolá pre všetkých hostí. Hudbu prispôsobím podľa vekovej kategórii, od detí až po seniorov. Prestávky vyplním rôznymi svadobnými hrami.

SVADOBNÉ HRY

 • DSC_0249.jpg

  TOPÁNKOVÝ KVÍZ

  Ide o kvíz pre ženícha a nevestu. Vopred dohodnutá osoba, môže to byť starejší, moderátor alebo dj sa pýta pripravené otázky. Mladomanželia sú opretí o seba chrbtami a na otázky odpovedajú zdvihnutím jednej z topánok. Každý z nich v ruke drží jednu svoju a jednu topánku svojej polovičky. Pokiaľ je odpoveďou nevesta, zdvíhajú nevestinu topánku a pokiaľ ženích, zdvíhajú naopak tú jeho. Samozrejme, je tu možnosť zdvihnúť obe topánky. Ich odpovede závisia od položených otázok.

 • DSC_0670.jpg

  KLOBÚKOVÝ 

  TANEC

  Je určený hlavne pre pánov. Postavia sa do kruhu, chytia sa za ramená a do rytmu hudby si vymieňajú klobúky. Tempo hudby sa postupne zrýchľuje a ten, komu padne klobúk sa zem z hry vypadne.

 • DR (590 of 992).jpg

  SVADOBNÝ KOČ

  Vybraní hostia vytvoria okolo ženícha a nevesty pomyselný kočiar. Ten sa skladá z kočiša, ktorý koč vedie, súčasťou sú aj 4 kolesá spolu s koňmi. Každý z postáv má určenú svoju úlohu. Moderátor začína čítať rozprávku, kde sú tieto postavy spomenuté. Vždy keď prečíta niektorého z nich, dotyčný musí spraviť vopred dohodnutú vec. Napríklad, keď spomenie mladomanželov musia vstať a pobozkať sa.  Ak sa niekto zo spomenutých  zabudne alebo prepočuje jeho oslovenie, moderátorova asistentka mu naleje pálenku. A pokračuje sa ďalej až do konca príbehu.

 • DR (552 of 992).jpg

  NARODENINOVÝ

  SVADOBČAN

  Hra, ktorá je určená hlavne na zoznámenie vašich svadobčanov. A to tak, že si začnú pripíjať podľa ich spoločných mesiacov narodenia. Princípom hry je, že starejší/moderátor vyhlási ľubovoľný mesiac v roku (napríklad marec) a na parket prídu s pohárikom všetci svadobčania, ktorí sa narodili v tomto mesiaci. Spoločne si zaspievajú vybranú pesničku a pripijú na zdravie mladomanželom. Takto sa vystriedajú všetky mesiace a vždy z toho vznikne výborná zábava.

 • DR (552 of 992).jpg

  METLOVÝ TANEC

  Najznámejšia tanečná hra, kde jeden z družbov má namiesto klasickej partnerky za svoju tanečníčku práve metlu. Vždy, keď hudba prestane hrať, každý musí vymeniť svoju tanečnú partnerku. Ten, kto zostane bez partnerky, opäť tancuje s metlou. Je to veselá aktivita, pri ktorej sa vaši hostia bližšie spoznajú a skvelo zabavia.

 • DR (552 of 992).jpg

  SĽUB SVOKIER

  Svadobné mamky musia po moderátorovi opakovať sľub pred svadobnou družinou : 

  Sľubujeme pred týmto slávnostným zhromaždením,
  že budeme pre našich mladých iba samým potešením.
  Že budeme variť, právať
  a vnúčence s radosťou opatrovať.
  Chvíľu jedna, potom druhá,
  aspoň nebude doma nuda.
  Peniaze, ktoré by sme ľahko minuli samé,
  mladým s radosťou odovzdáme,
  pretože ich radi máme,
  a tak svoje dobré meno svokry zachováme.
  O spoločenský život sa im postaráme,
  plagáty o plesoch všetky prečítame.
  Kde bude zábava či disco,
  ďaleko a či blízko,
  dopravu i varovanie detí zaistíme,
  aj keď sa pri tom samé nevyspíme.
  Keď si zať trošku vypije,
  alebo sa nevesta s nami pobije,
  všetko pekne ututláme,
  nesmie odísť domov k mame.
  A aj keby sa nám vrátili spiatky,
  naďalej budeme dobré svatky.
  Buďme zdravé, neblížme si,
  po poháriku ako svokry vypime si.
  Tak prisaháme!

 • DR (552 of 992).jpg

  STOLIČKOVÝ

  TANEC

  Svadobčania tancujú do kruhu a každý má svoju stoličku. Keď hudba prestane hrať, všetci si musia posadať. Ten, čo stojí bez stoličky z hry vypadáva. Postupne stoličky z parketu ubúdajú. Hra pokračuje a víťazom sa stáva posledný tanečník, ktorý ma stoličku.

 • DR (552 of 992).jpg

  HRA NA DETEKTÍVOV

  Zo svadobnej hostiny sa vyberie 6 ľudí. Ženích a nevesta môžu kľudne oddychovať. Na parket sa položí 5 stoličiek. Úlohou súťažiacich je doniesť požadovaný predmet, ktorý moderátor vyhlási a rýchlo si sadnúť na voľnu stoličku. Ten, čo prichádza posledný, vypadáva. S každým kolom stoličky ubúdajú. Hostia v sále sa snažia súťažiacim pomáhať. Úlohy nie sú ťažké. Napríklad priniesť niečo modré alebo kvetinu, kravatu, topánku opačného pohlavia. Úrovne úloh sa postupne sťažujú. Posledný, ktorý obsadí voľnu stoličku je víťaz a zaslúži si odmenu v podobe sladkej odmeny alebo dvojitej výslužky.

Erika & Erich (1221 of 1342).jpg

Vyvrcholením svadobnej hostiny býva začepčenie, kedy nevesta odovzdá svoj vienok a stáva sa z nej žena. (Fotka napovie) Po polnočnom prezlečení sa do šiat nasleduje tzv. “vykrúcanka”. V tejto chvíli svadobní hostia postupne tancujú len s nevestou, alebo aj so ženíchom. Po skončení všetkých formálnych záležitosti, nasleduje voľná zábava až do skorého rána.

DEKORAČNÉ NASVIETENIE

SVADOBNÉ MODEROVANIE

V prípade záujmu o rezerváciu sa ozvite tu ↓

Nasledujúca komunikácia bude priebiehať cez e.mail