Váš svadobný deň sa začína už skoro ráno, a to prípravami na túto dôležitú udalosť vo Vašom spoločnom živote. Hodiny ubiehajú rýchlejšie ako inokedy a Vy sa ani nenazdáte a vyslovíte svoje „ÁNO“ najdôležitejšiemu človeku, ktorý je hneď vedľa Vás. Za Vami stoja rozcítení rodičia, babičky, dedkovia, roztopašné deťúrence, súrodenci, bratranci, sesternice, priatelia a známi. Presuniete sa do krásne vyzdobenej sály, o ktorej nasvietenie, sa postarám ja osobne, aby tá romantika a nádhera bola čo najdokonalejšia. Na stoloch rozvoniava chutné jedlo, v pozadí hrá melódia. Parket je pripravený na zábavu...

Zábava sa otvára Vaším novomanželským spoločným tancom. Zvoliť si môžete pomalú alebo rýchlu pieseň, hlavné je, aby to bola práve tá „Vaša“. Mojím cieľom je z novomanželského tanca urobiť pre Vás nezabudnuteľný zážitok, kedy svojimi prvými tanečnými krokmi odštartujete Vašu spoločnú cestu životom. Obohatiť atmosféru Vášho prvého tanca môžeme plazivým dymom, pri ktorom sa budete cítiť ako v oblakoch. Ohňostroj, samozrejme, prispôsobím pesničke a odpálim v najlepší moment. Pokiaľ by ste potrebovali, s výberom hudby Vám taktiež, viem poradiť. Po novomanželskom tanci nasleduje rodičovský tanec. Parket je oficiálne otvorený, nasledujú tanečné kolá pre všetkých hostí. Hudbu prispôsobím podľa vekovej kategórii, od detí až po seniorov. Prestávky vyplním rôznymi svadobnými hrami.

SVADOBNÉ HRY

Erika & Erich (1221 of 1342).jpg

Vyvrcholením svadobnej hostiny býva začepčenie, kedy nevesta odovzdá svoj vienok a stáva sa z nej žena. (Fotka napovie) Po polnočnom prezlečení sa do šiat nasleduje tzv. “vykrúcanka”. V tejto chvíli svadobní hostia postupne tancujú len s nevestou, alebo aj so ženíchom. Po skončení všetkých formálnych záležitosti, nasleduje voľná zábava až do skorého rána.

DEKORAČNÉ NASVIETENIE

SVADOBNÉ MODEROVANIE

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

V prípade záujmu o rezerváciu sa ozvite tu ↓

Výborne! Vaša správa bola odoslaná

Nasledujúca komunikácia bude priebiehať cez e.mail